Strona startowa

Wiadomości - Polityka

XXVI Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - transmisja w Ponidzie.TV

Dodał: Agnieszka Data: 2017-03-03 12:09:50 (czytane: 102584)

XXVI Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju odbędzie się 3 marca 2017 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju.

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój

Agroturystyka Wełnianka w Solcu-Zdroju
,agroturystyka, świętokrzyskie, gospodarstwo agroturystyczne, nocleg, noclegi, wypoczynek, busko, solec-zdrój, pokoje do wynajęcia, pokoje gościnne, wełnin, solec,

Wełnin 136B. 28-131, Solec-ZdrójXXVI Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju obejmuje następujący projekt porządku obrad:

1. Otwarcie Sesji Rady Powiatu.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XXV Sesji Rady Powiatu.
5. Sprawozdanie Zarządu  Powiatu z działalności za okres pomiędzy sesjami.
6. Interpelacje i zapytania radnych.
7. Podjęcie  uchwał  Rady  Powiatu  w  sprawie:

a)  zmian w budżecie Powiatu Buskiego w 2017  roku,
b)  przeniesień  w  wydatkach  budżetu  Powiatu  Buskiego  w 2017  roku,
c)  zmiany  uchwały  nr  XXV/235/2017  Rady  Powiatu  w  Busku - Zdroju  z  dnia  27  stycznia 2017  roku w sprawie Wieloletniej  Prognozy Finansowej dla Powiatu Buskiego na  lata  2017-2030,
d) określenia zadań oraz podziału środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przypadających według algorytmu w 2017 roku na realizację  zadań  z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Buskim,
e)  wyrażenia woli przystąpienia Powiatu Buskiego do realizacji projektu pn. „Zagraniczne praktyki  zawodowe uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku - Zdroju drogą do kariery” w ramach programu Erasmus+,
f)  wyrażenia woli przystąpienia Powiatu Buskiego do realizacji projektu pn. „Zagraniczne praktyki zawodowe drogą do kariery” w ramach programu Erasmus+,

8.   Informacja   Komendanta   Powiatowego   Policji   w   Busku - Zdroju  o  stanie bezpieczeństwa i  porządku  publicznego  na  terenie  Powiatu  Buskiego  w  2016  roku.
9.   Informacja   Komendanta    Powiatowego   Państwowej   Straży   Pożarnej   w   Busku - Zdroju o   stanie  ochrony   przeciwpożarowej   na   terenie  Powiatu  Buskiego  za  2016  rok.
10. Sprawozdanie    Starosty  Buskiego   z    działalności   Komisji   Bezpieczeństwa  i  Porządku   w  Busku - Zdroju   za   2016  rok.
11. Informacja Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Busku - Zdroju na temat sytuacji na drogach w okresie zimowym.
12. Sprawozdanie  z  realizacji  „Programu opieki nad zabytkami w Powiecie Buskim”  za  lata  2015-2016.
13. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za rok 2016.
14. Sprawozdania  z  działalności  Komisji  Rady Powiatu za  rok 2016. 
15. Odpowiedzi  na  interpelacje  i  zapytania  radnych.
16. Sprawy różne i wolne wnioski.
17. Zamknięcie Sesji Rady Powiatu.
Transmisja audio - SŁUCHAJPosiedzenie Rady Powiatu transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


 

starostwo_logo_podpis.jpg

Reklama.

 

Transmisję można również oglądać na urządzeniach mobilnych, używając poniższego odtwarzacza:

.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy do oglądania relacji video z poprzednich Posiedzeń Sesji Rady Powiatu w Busku-Zdroju. 

 

 
Tagi: sesja   sesja rady powiatu   radni   powiat

Zobacz takżeKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.80.4.76

PAP (2017-03-19 15:14:18 - IP: ***10.5.141)

Wasze dni są policzone, dobra zmiana nadejdzie

Janek (2017-03-18 14:20:02 - IP: ***10.5.234)

Do burmistrza Sikory - ile wolna strefa, prywatne stowarzyszenie DOSTAŁO KASY
za 2 0 1 6 r.

do tego poniżej (2017-03-07 13:35:56 - IP: ***.59.18.26)

Co chcesz od Waldiego on jest między nami grzesznymi jak żelazo miedzy młotem a kowadłem.On wolałby być miedzy grzecznymi a tu się nie da jak z jednymi jest dobrze to z drugimi jest żle. W kampanijnym ferworze za dużo naobiecywał , teraz nie wywiązuje się i jest dłużnikiem a to jest już droga do rychłego bankructwa.Na horyzoncie pojawiają się nowi kandydaci wśród nich jeszcze większy obiecywacz ale o tym następnym razem

(2017-03-05 22:48:20 - IP: ***48.67.126)

Nie rozumiem jednej sprawy ;-) Artykuł dotyczy powiatu a psy wieszacie na Burmistrzu ? Zapytajcie lepiej co Starosta Kolarz i jego podwładni zrobili przez ostatnie lata swojej kadencji hahaha ;-) Jak znam życie to w tym roku nic się nie będzie robiło bo wybory dopiero za rok ;-) to za rok zrobi się tu kawałeczek asfaltu , tu kawałeczek rowu się wykopie tu kawałek chodnika ;-) ale to dopiero przed samymi wyborami ;-) to jeszcze nie w tym roku hahaha ;-)

facebook.com/kolejKielceBusko/ (2017-03-03 17:20:24 - IP: ***.59.89.169)

Mity i fakty na temat kolei Kielce - Busko:

1. "Kolej trzeba odbudować, co będzie kosztowne"

Według informacji uzyskanych w Zakładzie Linii Kolejowych PKP PLK w Kielcach linia kolejowa numer 73 jest w dobrym stanie technicznym i jest UŻYWANA przez pociągi towarowe z wysoką - jak na nie - prędkością 60 km/h (towarowe zawsze jeżdżą odpowiednio wolniej, niż pasażerskie). Dzięki nowemu rozporządzeniu Ministra, pociągi pasażerskie będą mogły nawet jeździć 90 km/h.

Jedynie na samej stacji Busko-Zdrój trzeba przywrócić zdemontowane urządzenia Sterowania Ruchem Kolejowym.

2. "Nikt nie będzie jeździł, ludzie mają samochody, a ci, którzy nie mają mogą korzystać z busów i autobusów dalekobieżnych"

Samochody (w tym busy) stoją w korkach (zwłaszcza na wylocie z Kielc), a to dość wątpliwa przyjemność. I nie wiadomo, czy się zdąży.
Pociąg jest punktualny, pokonując nim korki zawsze dojedzie się na czas!

Busy zwykle są brudne i przepełnione.
Autobusy dalekobieżne są na przyzwoitym poziomie, ale podróż do Warszawy nawet nowoczesnym autobusem jest bardzo męcząca.
Dla ludzi starszych problemem jest brak toalet.
No i nie da się do niego wjechać na wózku, czy z rowerem, nie ma gniazdek elektrycznych 230 V, ani gniazdek do USB do ładowania telefonów.

3. "Kolej nie będzie miała odpowiedniej przepustowości dla zapewnienia wystarczającej częstotliwości połączeń, ponieważ linia jest jednotorowa"

Jednotorowy jest jedynie odcinek od Busko do Włoszczowic koło Kij. Odcinek Włoszczowice - Sitkówka - Kielce jest dwutorowy.

Co więcej: między Kijami a Buskiem obiekty inżynierskie mają rezerwy pod drugi tor, np. tunel pod DW 767 Pińczów - Busko jest dwukomorowy, dzięki czemu ewentualna budowa drugiego toru na tym odcinku powinna być łatwa.

4. "Kolej jest za wolna"

Na LK 73 prędkość maksymalna wynosi 80 km/h jednak można ją łatwo podnieść do 90 km/h, a trzeba brać pod uwagę obszary zabudowane na DK 73 i korki na wylocie DK 73 z Kielc, które znacznie wydłużają podróż samochodem.

Łukasz Nowak
Buska Platforma Komunikacyjna

(2017-03-03 09:50:20 - IP: ***1.49.20)

Busko się wyludnia. Młodzi wyjeżdżają z tego grajdołu, bo nie ma ani pracy, ani perspektyw. Nepotyzm, sitwy i układy. Normalna praca jest osiągalna tylko dla wybranych. Z nadania politycznego lub polityczno-rodzinnego. Dla pozostałych zostaje praca u prywaciarzy, którzy płacą grosze i poniżają ludzi, traktując ich jak parobków, co często też ma znamiona mobbingu. Sami za to mieszkają w luksusach, jeżdżą wypasionymi autami i non stop "płaczą" jacy są "biedni", jakie mają koszty wysokie i tym podobne dyrdymały. Oj znam ja was dobrze, buscy "biznesmeni", i wiem jacy to wy biedni jesteście, i wiem jak pracowników traktujecie. Najwyższa pora, żeby się ktoś za was wziął. Myślałem, że może PIS coś zmieni, ale jak na razie to lipa. Kasta dorobkiewiczów, którzy na krzywdzie ludzi i kombinacjach się dorobili i dorabiają, jak na razie ma się dobrze. Co niektórzy pchają się a to do polityki, a to na bale i udają filantropów, datki dają na biednych. Traktujcie pracowników uczciwie, płaćcie im godnie, to i biedy będzie mniej. Jak widze kogoś, kto mnie kiedyś okradł, (bo mnie nie ubezpieczył chociaż obiecał, pieniędzy nie wypłacił w całości), a teraz bryluje po balch i datki daje dla biednych pchając gębę w obiektyw, to mnie trafia. Bezczelność, obłuda, fałsz i zakłamanie w tym kraju panuje, a do tego rozliczne kasty nadal mają się znakomicie. Złodziei, oszustów, kombinatorów, łapówkarzy i cwaniaków się lansuje i w przeróżnych mediach pokazuje i chwali. I jak ma być dobrze w tym kraju, w tym Busku, oto jest pytanie...

Grzegorz z Buska Zdroju (2017-03-02 22:55:23 - IP: ***6.141.52)

Zapytajcie Pana dyrektora ile czynszu placi Cynamonowa i dla kogo obiecany jest lokal pod działalnosc gastronomiczna ...Pan z Cynamonowej płaci groszę za lokal ...atylko dlatego ,że władzom zorganizuje imieniny.Bankiety,,,,,,,,,,,,,,,,Robi wszystkie cateringi w Urzędach i nie tylko ....Jest tyle lokali w Busku nikt z Urzędnikow nie zwraca na nie uwagi ..A szkoda bo podatki płacimy wszyscy do Urzędu i pracujemy na Urzędników.....Trzeba powiadomić PIS lub Pania KEPE

XXX (2017-02-27 17:35:45 - IP: ***145.221.128)

Upolitycznianie kościoła jest największym grzechem współczesnego człowieka !!! Kapłanowi nie wolno wiązać się z żadna opcją polityczną.

Waldi (2017-02-26 19:54:01 - IP: ***10.7.77)

Panie Sikora!

Widzę i słyszę, że farbuje się Pan na zmianę swoich poglądów.

PORAŻKA

emeryt (2017-02-26 10:15:04 - IP: ***49.5.135)

Mija 6,5 roku i co dla miasta tzw burmistrz zrobił ile miejsc pracy utworzył ile kasy przeznaczył na utworzenie miejsca pracy czy niema pan kaca moralnego że funduje sobie pan pomniki w stylu BSCK jak piszą niżej zamiast zrobić coś dla ludzi młodych szukających pracy w Busku przecież miasto starzeje się w oczach młodzież emigruje nagminnie za chlebem a pan co??? małżeństwa się rozpadają bo jedno wyjeżdża za chlebem a matka z dzieckiem dziećmi zostaje sama może te 18 milionów na BSCK było przeznaczyć pomoc w utworzeniu miejsc pracy by w tym mieście młodzi ludzie mieli jakieś sznsę na start a nie podziwiali głupoty w efekcie pańskich decyzji

WALDI (2017-02-26 09:29:05 - IP: ***10.182.100)

Panie Sikora mija 6,5 roku pana rządów i tylko nabijanie kasy WOLNEJ STREFIE.

GEOTERMIA (2017-02-26 09:26:51 - IP: ***10.182.100)

Nauka u o. Rydzyka.

GEOTERMIA (2017-02-26 09:25:38 - IP: ***10.182.100)

Nauka u o. Rydzyka.

Ela (2017-02-26 09:23:32 - IP: ***10.182.100)

Do Burmistrza Waldemara Sikory!

Ile kosztuje utrzymanie Wolnej Strefy przez Gminę?ala (2017-02-24 21:11:30 - IP: ***49.158.70)

do A konsultacja w rozbudowie BSCK tu jest błąd w rozumowaniu bo to jest gruntowna przebudowa której koszt wyceniono na osiemnaście milionów zł. I teraz pytanie zasadnicze czy miasto potrzebuje takiego wydatku kiedy niedawno ten budynek był modernizowany .Coś tu brzydko pachnie.A co do pomp ciepła to może jest to jakaś rada ale słyszałam że ZEC Busko mógł by podłączyć więcej budynków do sieci ogrzewczej ale Burmistrz zamiast w to inwestować woli pomnik z BSK sobie fundować .Ogólnie to jakieś dziwne te rządy waldiego gadają w TV że najwięcej trują indywidualni piecami domowymi bo stare i nie stać ludzi na węgiel i miasto nic w tym temacie nie robi trzeba pomóc mieszkańcom w wymianie starych na nowe i będzie OKY

siebie (2017-02-24 11:21:50 - IP: ***19.227.183)

A kiedy zostanie zaczety remont ulicy Dygasinskiego i budowa drogi rownoleglej do niej? Zaden z pseudo-dygnitarzy tam nie mieszka to pewnie znowu odrzuca. Skandal!

do poniżej (2017-02-24 09:15:26 - IP: ***47.71.122)

Jeszcze nie byłeś u lekarza? A może leki nie działają.

BOB (2017-02-23 21:39:10 - IP: ***6.141.129)

PARAFIANIE, KOCHAJCIE SIĘ! SKĄD TYLE NIENAWIŚCI? TAK WAS KLECHY EDUKUJĄ? WYŚTA NIE OWIECZKI, WYŚTA BARANY!!!

Młode Busko (2017-01-31 17:30:52 - IP: ***255.40.211)

To że ktoś nie wie to nie znaczy że nic nie robimy :)
Nasze dotychczasowe osiągnięcia:
Barwy Miasta 2009, 2010, 2014, 2015 - jest to ogólnopolska impreza ściągająca do Buska elitę najlepszych tancerzy Break-Dance, najbardziej znanych muzyków reprezentujących scenę Hip-Hop. Jej historia sięga 2009 roku i została zainicjowana przez Młodzieżową Radę Miasta (której członkowie Stowarzyszenia byli radnymi), następne edycje odbyły się kolejno w 2010 i 2014 roku. Barwy Miasta są imprezą powstałą dzięki współpracy bardzo wielu młodych ludzi z Buska-Zdroju: wykonawców, grafficiarzy, zawodników, grafików oraz organizatorów.
Skate-Park Busko-Zdrój - walka mieszkańców miasta Busko-Zdrój w sprawie powstania skateparku trwała od kilkunastu lat. Działania obywatelskie zostały skonsolidowane w 2008 roku pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta a w późniejszym okresie kontynuowane przez Stowarzyszenie Młode Busko. Jako radni wraz z Pawłem Sienkiewiczem zebraliśmy około 500 podpisów mieszkańców miasta i gminy opowiadających się za taki obiektem. W późniejszych latach złożyliśmy serię petycji i podań, które spotykały się z obietnicą realizacji Skateparku w najbliższej przyszłości. Dzięki współpracy z władzami samorządowymi przedsięwzięcie udało się zrealizować w 2014 roku co jest naszym wspólnym sukcesem.
Warsztaty Break-Dance "Polskee Flavour": Warsztaty tańca Break-dance z Reprezentacją Polski Breakdance Yarko & Greku; 17.04.2011, Buskie Samorządowe Centrum Kultury;
Mikołajkowa Impreza Charytatywna: charytatywny koncert Hip Hop na rzecz chorego na białaczkę 18 letniego Łukasza Czerwia ucznia buskiego „Mechanika”. 06.12.2013 r., Imosówka;
Festiwal Chrześcijański "Uzdrowisko Dusz 2014, 2015, 2016”: 06.06.2014 r., Buskie Samorządowe Centrum Kultury; 5 czerwca 2015 r. 3 czerwca 2016 Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Busko-Zdrój.
XII edycji warsztatów rolkowych "Młodego Buska": 2014 r., boisko Liceum Ogólnokształcącego;
Zawody deskorolkowe "Hardkor Jam": 13.09.2014 r., Skatepark Busko-Zdrój;
Kino laserowe 2D/3D inicjatywa obywatelska Stowarzyszenia „Młode Busko” w ramach projektu budżetu obywatelskiego, 2014 r.;
„Hip Hop dla Przytuliska”: 17.12.2014 Koncert Charytatywny na rzecz buskiego przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Buskie Samorządowe Centrum Kultury.
„Wrzuć nałogi do kosza” 02.05.2015 Hala Sportowa Busko-Zdrój turniej Streetball.
„Gramy dla Dawida Szpaka” 01.08.2015 klubowa impreza charytatywna na rzecz chorego na ataksją móżdżkowo-rdzeniową Dawida Szpaka.
„Marsz dla Życia i Rodziny 2014, 2015, 2016” – współ organizacja marszu promującego rodzinę i konserwatywne wartości chrześcijańskie.
„Buskie Magiczne Święta 2014”- 23.12.2014-04.01.2015 Inicjatywa zaplanowana w związku z celebracją i kultywowaniem tradycji wspaniałych pełnych magii świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie mieszkańców i ubieranie największego drzewka bożonarodzeniowego w mieście.
"Rozwój gospodarczy a sytuacja ludzi młodych w województwie świętokrzyskim”- pierwszy open space w województwie świętokrzyskim 9 kwietnia 2015r Buskie Samorządowe Centrum Kultury.
„niePrzewodnik Busko-Zdrój” – aplikacja mobilna Buska-Zdroju, 4 questy miejskie, spot promocyjny miasta oraz wystawa fotograficzna w Bibliotece Miejskiej Busko-Zdrój.
"DJ's NIGHT KARABOSY 2016"- cztery edycji imprezy muzycznej skierowanej do młodych mieszkańców miasta i gminy Busko-Zdrój.
"Hardkor JAM BMX 2016"- 13.08.2016 - zawody BMX zorganizowane na terenie buskiego Skate-Parku.

do młode busko (2017-01-30 12:11:48 - IP: ***48.67.191)

bo wy to chcecie dużo a robicie mało-więcej szumu i tyle. Weście się i coś zróbcie np załóżcie jakąś drużynę do siatkówki,zorganizujcie grupę młodzieży,np orkiestrę,zespół artystyczny, i ,zbierzcie jakieś pieniądze np na odnowę zabytkowych pomników na cmentarzu, hospicjum,różową wstążeczkę,dzieci specjalnej troski itd.Roboty jest dość a krytykantów jeszcze więcyk

Młode Busko (2017-01-29 11:02:23 - IP: ***254.128.242)

Smog i smród w mieście uzdrowiskowym to skandal.
Czy ktoś z władz słyszał o geotermii. Od czasów rządów poprzedniego burmistrza temat odleciał jak świeże powietrze z nad perełki uzdrowisk😁 co do remontu i rozbudowy to już niejednokrotnie się wypowiadalismy to absurd i szczyt niegospodarnosci. Baseny Termalne w partnerstwie publiczno-prywatnym tego trzeba naszemu miastu a nie jakichś bzdurnych inwestycji. Podobno Kosztorysanta poniosło i rozbudowa BSCK ma kosztować 40 000 000 zł. Czy w mieście Busko-Zdrój jest jeszcze racjonalny kierowca?😁

Do poprzednika, szanownego Pana Jana: (2017-01-28 15:33:37 - IP: ***.59.89.169)

Szanowny Panie Janie! Chciał Pan zabłysnąć, a się Pan skompromitował, na dodatek w dwóch aspektach. Ubliżając drugiej osobie poprzez nazywanie jej "czubkiem" okazał Pan "szacunek" do bliźniego, czyli tym samym do samego siebie (jak mawiała pani w szkole-kto kogo wyzywa, sam się tak nazywa). Drugi aspekt to kwestia poprawnej pisowni. Nie dość, że nie napisał Pan Mateo z dużej litery, to jeszcze z błędem - meto.
Bardzo się cieszę, że PSL i Porozumienie Samorządowe z Burmistrzem Waldemarem Sikorą mają tak wspaniałych popleczników i obrońców jak Pan Jan. Z pewnością dodaje to Im chwały i splendoru...

Jan (2017-01-27 16:36:56 - IP: ***185.69.13)

Dla pana meto trzeba wybudować dom dla czubka .

A (2017-01-27 11:13:17 - IP: ***.181.130.11)

Dlaczego nie ma konsultacji w prawie rozbudowy domu kultury i szkoły muzycznej?Opinie dyrektorów jako osób skrajnie niekompetentnych nie mogą być traktowane poważnie.Już ostatnia rozbudowa była wykonana karygodnie.Ile razy będziemy budować dom kultury?Kto kolejny raz da pieniądze?Dlaczego w mieście w którym mieszkańcy i goście duszą się od smrodu nie zaprojektowano ekologicznych systemów grzewczych? O ogrzewaniu pompą ciepła pan burmistrz słyszał?Na razie pytań wystarczy następne w krótce.

-korner (2017-01-26 11:51:55 - IP: ***48.67.191)

Uwagi w sprawie BSCK są zasadne dalsza rozbudowa i tak nie w pełni wykorzystanego obiektu jest wyrzucaniem pieniędzy w przysłowiowe błoto.Nie wykorzystany jest natomiast plac wokół stadionu miejskiego.Po jakie licho tam garaże blaszaki kiedy w tym miejscu stanąć powinien piękny obiekt z nowoczesną architekturą i wyposażeniem sportowym. Hala PMOS to już przeżytek z czasów Gierkowskich.Na stadion powinien trafić Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji,który kompleksowo winien zająć się całym sportem w Mieście i Gminie Busko tak jak to jest w innych ośrodkach miejskich.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Weekend w regionie - Sprawdź co będzie się działo!

Ten weekend możemy spędzić na sportowo, muzycznie lub wybrać się do kina. Sprawdź co jeszcze będzie się działo! ...