Strona startowa

Wiadomości - Sport

Wywozimy punkt ze Starachowic! (Video)

Dodał: Marta Data: 2019-09-27 16:30:52 (czytane: 2841)

Zespół MKS rozegrał wyjazdowe spotkanie w Starachowicach z miejscowym Starem. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramki padły w 6 minucie dla gospodarzy i w 7 minucie dla MKS "Zdrój".

Łukasz Zawadzki po dograniu Damiana Pietrasa zdobył bramkę dla MKS-u. Mecz bardzo wyrównany, jednak to Busko miało więcej sytuacji i narzucało tempo gry w całym meczu.

Cały zespół zagrał solidne zawody, a  nowy nabytek Oleksii Cherkashyn zaliczył debiut w barwach MKS-u i zdecydowanie poprawił grę w defensywie.
Bardzo cieszy ten 1 pkt. przywieziony ze Starachowic. Szczególnie po ostatnich gorszych spotkaniach. Mamy nadzieję, ze teraz będzie tylko lepiej.

źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl

Dodane: 2019-11-11 13:21 - Komentarze  (0)  czytane (376)