Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Noclegi i turystyka > Kwatery, pokoje gościnneO nas:
Naszych kuracjuszy gościmy od ponad 30 lat. Dzięki doświadczeniu tych wszystkich lat zdołaliśmy wypracować najwyższe standardy nie tylko w jakości pokoi ale i również w obsłudze naszych gości. Doskonale wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do pełnego wypoczynku – mieszkając w naszych willach zaznacie państwo pełnego komfortu, rodzinnej i życzliwej atmosfery oraz wiele serdeczności. Naszym niewątpliwym atutem i powodem do dumy jest fakt, iż nasi goście z miłą chęcią wracają do nas na kolejne kuracje.

Oferta:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 komfortowe wille położone w centrum dzielnicy zdrojowej, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Zarówno willa Anna jak i willa Margaretka położone są w swoim bliskim sąsiedztwie – w odległości ok. 50 m. W swojej ofercie mamy następujące pokoje:

  • Pokoje 1 osobowe
  • Pokoje 2 osobowe
  • Pokoje 1 osobowe z łazienką
  • Pokoje 2 osobowe z łazienką
  • Apartament

Pokoje wyposażone są w TV, radio, lodówkę, czajnik elektryczny. Oferujemy również dostęp do kuchni – wyłącznie na potrzeby naszych gości. Państwa pobyt u nas umili niewątpliwie możliwość wypoczynku w zaciszu pięknego ogrodu . Parking bezpłatny na terenie obiektów. Na miejscu dla chętnych gości zapewniamy konsultacje medyczna wraz ze szczegółowym zaplanowaniem ewentualnej kuracji. Wszystkie sanatoria oferujące zabiegi znajdują się w pobliżu. W sąsiedztwie naszych willi znajdziecie również Państwo rozmaite punkty gastronomiczne oferujące całodzienne wyżywienie.

Cennik:

Pok 1 osobowy 25 - 45 zł / doba
Pok. 2 osobowy 40 – 70 zł / doba
Apartament 120 – 140 zł / doba

Ceny kształtują się w zależności od standardu pokoju. Dla stałych bywalców zniżki!!!

Rezerwacja miejsc
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod jeden z poniższych numerów telefonu:
tel. 41-378 35 57 lub 515 175 077
lub listownie na adres:
28-100 Busko-Zdrój, ul. Słoneczna 9Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 76733Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-11

Kategorie