Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wielkanoc w hotelu - dlaczego warto inaczej spędzić Wielkanoc niż zazwyczaj?

Dodał: Marta Data: 2020-03-30 09:59:49 (czytane: 1443)

Każde święta, w tym Wielkanocne okupione są niezwykłym wysiłkiem, ponieważ obejmuje wiele przygotowań. Trzeba zrobić duże zakupy, ugotować potrawy, naszykować najlepsza zastawę, dodatkowo ozdobić dom zgodnie ze tradycją świąteczną. Normalny człowiek nie jest w stanie sam wszystkiemu podołać, więc do prac zagonieni są wszyscy domownicy.

Biuro detektywistyczne AGENTIQ
www.agentiq.pl ,biuro detektywistyczne, detektyw, śledzenie osób, sprawy rozwodowe, sklep detektywistyczny, obserwacja osób, zbieranie informacji,

ul. Sądowa 4. 28-100 , Busko-Zdrój Zobacz

To rodzi wiele niepotrzebnych kłótni, napięć i złośliwości, które skutkują, że do świątecznego stołu wszyscy siadają niezadowoleni. Patrząc na nasz domowy budżet możemy tylko zapłakać. Koszta są bardzo duże, ponieważ ciężko jest ocenić czas spędzony na pracach pod względem finansowym. Nagle okazuje się, że z miłego odpoczynku w gronie rodzinnym wychodzimy jeszcze bardziej zmęczeni i sfrustrowani.

Doliczając do tego jeszcze jakich ludzi pozapraszaliśmy, to może okazać się że nasza psychika tego nie wytrzyma. Gdyby jednak ktoś za nas to zorganizował? Aktualnym trendem jest wyjazd rodzin do hoteli, by ktoś ich odciążył, a oni mogli oddać się błogiemu lenistwu.

Dlaczego wybrać Święta Wielkanocne w Hotelu.
Często nie chcemy bawić się w przygotowania do tego wydarzenia. Mamy dosyć na głowie, więc zlecamy komuś, by zajął się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. Dodatkowo to możliwość spędzenia naprawdę krótkiego urlopu, ale w pełni, a nie w połowie poświęcając go na domowe prace.
Aktualnie hotele oferują wiele możliwości spędzenia Wielkanocy poza domem. Dostępne są pakiety, które obejmują wszystkie najważniejsze punkty z tej chrześcijańskiej tradycji. Co więcej są przygotowane nawet na udzielanie informacji o lokalizacjach kościołów, godzin święceń pokarmów, a następnie mszy celebrujących zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Koszt pakietów oraz ich zakres.
Patrząc pod kątem ceny to można stwierdzić, że w większości są one tańsze niż przygotowania w domu. Oczywiście hotel musi zarobić. Jednakże, kiedy policzymy środki, które zużywamy podczas domowych prac, czyli wodę, prąd, produkty, itp. zauważymy, że zakwaterowanie poza domem będzie bardziej korzystne.
Nie do podliczenia jest czas, który możemy zaoszczędzić oraz zachowanie dobrej kondycji psychicznej, która nie została obarczona niepotrzebnymi nerwami. W pakietach oprócz noclegu w pokojach możemy znaleźć również inne atrakcje związane z Wielkanocą. Każda restauracja hotelowa zaserwuje posiłki typowe dla tradycji, a dodatkowo może przygotować koszyczek, który zabierzemy do kościoła.
W niedzielny ranek odbędzie się uroczyste śniadanie, na które złożą się typowe potrawy, jak np.: biała kiełbasa, jajka, czy mazurki. Dla dzieci zostanie zorganizowane malowanie pisanek, a także poszukiwanie ukrytych prezentów. Wiele hoteli organizuje opiekę dla najmłodszych, dzięki której dorośli będą mogli zrelaksować się w ciszy i skorzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Czy trzeba rezerwować cały pobyt?
Niekoniecznie trzeba wybierać całego pobytu. W końcu nie każdy jest pasjonatem spania w pokojach hotelowych. Tym bardziej interesującą opcją jest wykupienie tylko samego śniadania w restauracji. Dodatkowo można to połączyć z obiadem, który pozwoli na spotkanie z rodziną, którą niekoniecznie chcemy mieć w domu przez całe święta. To także możliwość odreagowania codzienności i pozwolenie sobie na odrobinę spokoju.

Wielkanoc w hotelu na Mazurach możesz spędzić w Hotelu St. Bruno - https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/wielkanoc-na-mazurach

/Artykuł zewnętrzny/

Zobacz także

Przerwa w dostawie wody

Dodane: 2020-06-05 12:10 - Komentarze  (0)  czytane (3704)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przerwa w dostawie wody

MPGK Sp. z o. o. w Busku-Zdroju informuje, że w związku z pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej w dniu 8-06-2020 r. (poniedziałek)...