Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Skusił się na portfel gospodarza

Dodał: Marta Data: 2019-10-22 10:48:33 (czytane: 737)

Pińczowscy kryminalni zatrzymali w miniony piątek 29-latka, podejrzanego o dokonanie kradzieży pieniędzy w kwocie 2500 złotych. Za taki czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-ZdrójW piątek rano mieszkanka gminy Kije zgłosiła kradzież pieniędzy w kwocie 2500 zł, które znajdowały się w portfelu, leżącym na ladzie kuchni. Była to właścicielka gospodarstwa agroturystycznego, które gościło od dłuższego czasu kilku pracowników firmy budowlanej.

Noc poprzedzająca zgłoszenie była ich ostatnią spędzoną w tym miejscu. Dlatego też mężczyźni postanowili uczcić to przy kieliszku alkoholu. Impreza zakończyła się późną nocą, a rano okazało się, że goszczącej ich kobiecie zginęły pieniądze.  

Kryminalni od razu rozpoczęli ustalać dokładny przebieg zdarzeń, opierając się na zeznaniach wszystkich mieszkańców gospodarstwa. To pozwoliło im wytypować 29-letniego mężczyznę, który w trakcie czynności przyznał się do dokonania kradzieży. Nie udało się odzyskać skradzionych pieniędzy, ponieważ podejrzany zasłonił się utratą pamięci spowodowaną ilością wypitego alkoholu. Mieszkaniec województwa śląskiego wyraził jednak skruchę, chęć dobrowolnego poddania się karze, zwrotu skradzionych pieniędzy i przeprosin pokrzywdzonej.

Wyrażony żal może świadczyć o tym, że mężczyzna przemyślał już swoje postępowanie. Nie mniej jednak to nie wystarczy aby uniknął odpowiedzialności. Sprawcy kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Pińczowie

Zobacz także

Czyste piękno w naturalnej odsłonie – polskie meble drewniane

Dodane: 2019-11-17 13:10 - Komentarze  (0)  czytane (654)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.93.74.227

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

5 000 zł dotacji z programu Mój prąd na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej!

Wniosek o dotację w narodowym programie Mój prąd przygotowujemy za darmo. Środki ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń. ...