Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ruszyła akcja 'Szybki PIT'

Dodał: Milena Data: 2016-03-04 13:21:34 (czytane: 6147)

Po raz ósmy Ministerstwo Finansów wspiera podatników przy rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego poprzez ogólnopolską akcję "Szybki PIT".

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA
www.karabela.com.pl,karabela,ochrona,osób,mienia,zabezpieczenia ochrona fizyczna,monitoring,system,systemy zabezpieczeń, doradztwo,szkolenia specjalistyczne

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój

Perfekt-Bruk - układanie kostki brukowej, granitowej
www.perfekt-bruk.pl,układanie,kostka,kostki,bruk,brukowa,brukowej,granit,granitowej,granitowa,aranżacje,aranżacja,podwórka,otoczenia,domu,projekt,projekty,zagospodarowanie,podłoże,podłoża,bruk-bet,polbruk,libet,semmelrock,świętokrzyskie,pińczów,kazimierza, profesjonalne proj

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-ZdrójPodatnicy będą mogli skorzystać m.in.: z porad ekspertów w czasie dnia otwartego w urzędach skarbowych czy w trakcie dyżurów telefonicznych, punktów rozliczeń uruchomionych w centrach handlowych. Na złożenie PIT-a mamy czas do 2 maja br.

Jak informuje minister finansów Paweł Szałamacha, podatnicy w ramach kampanii "Szybki PIT" będą mieli do dyspozycji wiele narzędzi  pomocnych w wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego. - Będą to między innymi, tradycyjne już, dni otwarte we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce, wydłużone godziny pracy pod koniec kwietnia i dyżury telefoniczne naszych ekspertów. Akcja będzie też obecna na Facebooku. Wzorem ubiegłego roku przygotowaliśmy również specjalną aplikację, dzięki której podatnicy będą mogli szybko i łatwo zadać pytanie, na które otrzymają fachową odpowiedź - wylicza minister finansów.

szybki_pit.jpg

Między 11 a 13 marca w najpopularniejszych centrach handlowych w największych miastach w Polsce zostaną uruchomione punkty rozliczeń, w których będzie można wysłać swój PIT przez Internet. Na 16 kwietnia zaplanowano dzień otwarty we wszystkich urzędach skarbowych, podczas których pracownicy administracji podatkowej będą pomagać podatnikom przy składaniu PIT-ów. Do końca okresu rozliczeniowego w urzędach dostępne będą specjalne stanowiska komputerowe, umożliwiające wysłanie deklaracji drogą internetową. Ponadto resort finansów i organy administracji podatkowej zorganizują dyżury telefoniczne ekspertów.
Tradycyjnie w ostatnich dniach kwietnia wszystkie urzędy skarbowe będą pracować dłużej. Terminy będę podawane na bieżąco.
Ministerstwo Finansów przygotowało również plakaty i broszury informacyjne, które promują wiedzę na temat rozliczeń czy aktualnych ulg podatkowych.

Przypomnijmy, że składając PIT przez Internet, można zrobić to naprawdę szybko, łatwo i bezpieczne, bez konieczności drukowania formularza, wypełniania go odręcznie i przesyłania pocztą.

Aktualne informacje o działaniach prowadzonych w ramach kampanii "Szybki PIT", sposobach rozliczeń rocznych przez Internet oraz adresy urzędów skarbowych można znaleźć na stronie internetowej akcji. Z kolei na Portalu Podatkowym wszyscy zainteresowani znajdą m.in. aktualne formularze czy skorzystają z usługi PFR, czyli wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego.

Źródło: www.wrota-swietokrzyskie.pl

Reklama.

Tagi: szybki PIT   PIT    

Zobacz także

Podczas 28 Finału WOŚP zagra dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ!

Dodane: 2019-10-16 13:44 - Komentarze  (0)  czytane (178)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.48.40

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Weekend w regionie - Sprawdź co będzie się działo!

W ten weekend oprócz udziału w wyborach możemy spędzić czas na sportowo, wybrać się do kina, zobaczyć rekonstrukcje historyczną w Tokarni,...