Strona startowa

Wiadomości - Nauka

Powiatowy Konkurs Plastyczny 'EKO - Plakat'

Dodał: Milena Data: 2019-06-24 12:15:24 (czytane: 1787)

W dniu 11 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju została otwarta wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „EKO - Plakat”. Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu.

Agroturystyka Wełnianka w Solcu-Zdroju
,agroturystyka, świętokrzyskie, gospodarstwo agroturystyczne, nocleg, noclegi, wypoczynek, busko, solec-zdrój, pokoje do wynajęcia, pokoje gościnne, wełnin, solec,

Wełnin 136B. 28-131, Solec-Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA
www.karabela.com.pl,karabela,ochrona,osób,mienia,zabezpieczenia ochrona fizyczna,monitoring,system,systemy zabezpieczeń, doradztwo,szkolenia specjalistyczne

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój



Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Starosta Powiatu - Jerzy Kolarz, Wicestarosta Powiatu - Stanisław Klimczak oraz Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska – Andrzej Lasak.

eko_konkurs2.JPG

eko_konkurs1.JPG

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody takie jak: rower, Smartwatche, JBL, hulajnogi, plecaki, kredki, gry  itp. 

Lista uczniów nagrodzonych

Szkoły Podstawowe -  Klasy I - III:

I miejsce  - Luigi Podolski - Szkoła Podstawowa w Stopnicy

II miejsce - Kinga Sadowska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

III miejsce - Szymon Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Wyróżnienia:

Szkoły Podstawowe -  Klasy I – III

Jakub Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Dominika Sowula - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Maja Nowicka - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach

Weronika Czerw - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Wiktor Bartos - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Magdalena Galus - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Busku – Zdroju

Blanka Wiewióra - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Busku – Zdroju

Lena Musiał - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Adam Kopacz - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

Karol Basa - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach

Magdalena Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

 

Szkoły Podstawowe - Klasy IV – VI:

I miejsce - Zuzanna Lasia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku - Zdroju

II miejsce - Zuzanna Prędka - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

III miejsce - Julia Otręba - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie

Wyróżnienia:

Szkoły Podstawowe - Klasy  IV – VI:

Julia Gaweł - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym  Korczynie

Michalina Romanek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach

Gabriel Schabowski - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie

Patrycja Rzepecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy

Oliwia Kostur - Szkoła Podstawowa w Jarząbkach

Roksana Kempa - Publiczna  Szkoła Podstawowa w Siesławicach

Milena Gwóźdź - Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie

Kinga Rudnik - Zespół Szkół Specjalnych w Busku – Zdroju

Maja Baran - Szkoła Podstawowa w Balicach

Maria Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Wiktoria Palmąka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach

 

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum:

I miejsce - Dawid Pacholec - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie

II miejsce - Aleksandra Mącznik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie

III miejsce - Izabela Szymańska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie

Wyróżnienia

Szkoła podstawowa klasy VII – VIII oraz  Gimnazjum:

Klaudia Woźniak - Gimnazjum w Wiślicy

Julia Solarska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiślicy

Karolina Kaczmarczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie

Kinga Sobczyk - Zespół Szkół Specjalnych w Busku - Zdroju

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce - Gabriela Bochenek - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju

II miejsce - Oliwia Bińczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju

III miejsce - Wiktoria Kosela - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku - Zdroju

Wyróżnienia

Szkoły Ponadgimnazjalne

Amelia Spaczyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju

Natalia Pieterwas - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Aleksandra Cabaj - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Piotr Fit - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Organizatorzy docenili również inspirującą rolę nauczycieli i wychowawców wszystkich nagrodzonych uczestników konkursu, wręczając im w dowód uznania dyplomy z podziękowaniem za propagowanie wiedzy ekologicznej wśród swoich podopiecznych.

eko_konkurs.JPG

eko_konkurs3.JPG

Wszyscy zaproszeni skorzystali z poczęstunku, który przygotowali uczniowie klas gastronomicznych  Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.



Reklama.

Zobacz także

Zakończono projekt Małe Miasto Busko-Zdrój (foto/video)

Dodane: 2019-09-16 16:49 - Komentarze  (0)  czytane (875)

TAGI:



Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.206.194.83

(2019-06-26 11:44:28)

brawo Zuzia :) r.sz.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

ul. Ppłk Srogiego 1, 28-100 Busko-Zdrój

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro, 28-100 Busko Zdrój

więcej

Kursy prawa jazdy

Badania Kierowców. Badania psychotechniczne Monika Trela

ul. Kościuszki 60, 28-100 Busko-Zdrój

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

ul. Stefana Batorego 1 (Pawilon Rozwój), 28-100 Busko-Zdrój

więcej

Kursy i szkolenia

Centrum Edukacji SIGMA – liceum dla dorosłych, szkoły policealne, szkoły medyczne- jedyne w regionie, kursy

ul. Partyzantów 21, 28-100 Busko-Zdrój

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro, 28-100 Busko Zdrój

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

ul. Legionistów 26 A, 28-400 Pińczów

Ogłoszenia

Dodano: 2019-09-19 00:39:03

3% oprocentowanie. gwarancja międzynarodowej insty...

Dodano: 2019-09-19 00:01:21

Kurtka męska

Dodano: 2019-09-18 22:42:32

Działka plac hala

Dodano: 2019-09-18 22:42:21

Sadzonki truskawek

Dodano: 2019-09-18 21:04:42

ZIEMNIAKI

Dodano: 2019-09-18 20:56:54

ZIEMNIAKI KUPIE LORD LUB DENAR

Dodano: 2019-09-18 20:23:35

Sprzedam VOLVO S40

Dodano: 2019-09-18 19:48:17

Szukam pracy jako osoba sprzątająca

Dodano: 2019-09-18 19:37:41

Pokoje do wynajecia

Dodano: 2019-09-18 19:13:13

Sprzedam dzialke budowlana na Langiewicza