Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Jak sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka?

Dodał: Milena Data: 2019-06-18 09:07:18 (czytane: 2425)

Nadajesz przesyłkę kurierską i chcesz ją monitorować? Wysyłasz prezent do rodziny w innym mieście lub kraju, a może masz sklep internetowy i nadajesz paczki do swoich klientów? Dzięki usłudze śledzenia możesz sprawdzić, w jakim miejscu aktualnie znajduje się przesyłka i kiedy dotrze do odbiorcy. Zobacz, jak korzystać z tej usługi.

AKWEDUKT - Łazienka Kuchnia
www.akwedukt-lazienki.pl,łazienka, kuchnia, bateria, umywalka, miska wisząca, kompakt, zlewozmywak, szafka łazienkowa, kabina prysznicowa, brodzik, stelaż wc, dodatki łazienkowe, płytki ceramiczne, bateria kuchenna, wentylator łazienkowy, deszczownia, natrysk, wanna, lustro. bate

ul. Batorego 22. 28-100, Busko-ZdrójWiększość sklepów internetowych podaje swoim klientom dane śledzenia przesyłek, aby w dowolnym dla siebie momencie mogli sprawdzić, gdzie znajduje się ich paczka i kiedy mogą spodziewać się kuriera. Te dane to nic innego, jak unikalne numery paczek i adresy www, pod którymi można sprawdzić, gdzie znajduje się konkretna przesyłka. Na stronach firm kurierskich znajdują się specjalne zakładki przeznaczone do sprawdzania, gdzie znajduje się paczka. Po wpisaniu kodu w rubrykę śledzenia wystarczy tylko kliknąć „Szukaj” lub po prostu wcisnąć Enter i strona pokazuje poszczególne etapy podróży paczki od momentu jej zarejestrowania w systemie, do jej doręczenia. Możliwość śledzenia przesyłki przydaje się do ustalenia terminu odbioru. Gdy odbiorca widzi, że paczka znajduje się już w rozdzielni na terenie jego miasta, to z całym prawdopodobieństwem będzie doręczona jeszcze tego samego dnia, więc można się przygotować na wizytę kuriera.

mapa.jpg
 
Monitorować możesz między innymi przesyłkę wysłaną za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Ten kurier odznacza się bardzo szeroką ofertą usług kurierskich w skali europejskiej i szybkimi terminami doręczeń. W śledzeniu przesyłek dostarczanych za pośrednictwem tej firmy możesz wykorzystać tracking GLS. Przesyłkę śledzi się na podstawie numeru wysyłanego na adres e-mail odbiorcy, który zawiera wszystkie kluczowe dane- jest źródłem informacji o każdej operacji, która przekazywana jest do systemu firmy kurierskiej. Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoja przesyłka wprowadź numer śledzenia na stronie Furgonetka.pl lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej, w której uzyskasz pełne informacje dotyczące położenia swojej paczki. Tracking GLS to wygodna forma kontroli nad przesyłką wysłaną lub odbieraną – status paczki możesz monitorować wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu, a co ważne odbywa się to w czasie rzeczywistym.
 
Usługa śledzenia jest darmowa i korzystają z niej wszystkie firmy kurierskie oferujące swoje usługi. W każdym przypadku sprawdzenie statusu przesyłki wygląda tak samo.
 
Jeśli chcesz nie tylko śledzić, ale też nadawać paczki tanio i wygodnie, wysyłaj przesyłki za pośrednictwem serwisu https://furgonetka.pl.

/artykuł sponsorowany/

Reklama.

Zobacz także

101 urodziny Pani Władysławy

Dodane: 2019-11-19 11:38 - Komentarze  (0)  czytane (186)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna kolonoskopia w buskim szpitalu

Poniżej prezentujemy informacje na temat programu o nazwie: "Badam się - profilaktyka raka jelita grubego" - skierowanego dla pacjentów...