Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Noclegi i turystyka > Gospodarstwa agroturystyczneGospodarstwo Agroturystyczne Pod Lasem
mieści się 4 km od miasta uzdrowiskowego Busko-Zdrój, które położone jest w woj .świętokrzyskim (50km od Kielc, 80 km od Krakowa, 220 km od Warszawy) na malowniczym Ponidziu.

agro_pod_lasem.jpgW promieniu 50 km nie ma żadnego przemysłu. Naturalne źródła wód leczniczych, czyste powietrze, specyficzny łagodny klimat największa ilość dni słonecznych w Polsce - dają gwarancję zdrowego wypoczynku i skutecznej kuracji. Już od blisko 200 lat w Busku-Zdroju skutecznie leczy się dolegliwości: reumatologiczne, ortopedyczne dzieci i dorosłych, neurologiczne,kardiologiczne, dermatologiczne oraz dziecięce porażenia mózgowe. Leczenie naturalnymi tworzywami np. (borowina, siarka) wspomagane jest całą gamą zabiegów fizjoterapeutycznych.

Zapraszamy do naszego gospodarstwa Pod Lasem, które jest otulone zielenią i położone w malowniczym Szanieckim Parku Krajobrazowym.

Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek, czyste powietrze, zapach pobliskiego lasu i łąk. Lasy idealnie nadają się do pieszych wędrówek oraz rowerowych wycieczek. W pobliskim sąsiedztwie stadnina koni i kryty basen.

Stanowimy doskonałą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji turystycznych położonych w województwie świętokrzyskim: Święty Krzyż, Dąb Bartek, Zamek w Chęcinach,, Jaskinia Raj, Dom Długosza i wiele innych atrakcji.

Dla naszych gości przeznaczyliśmy całe piętro budynku pokój zielony o pow. 15m + łazienka, pokój fioletowy o pow. 17m + łazienka oraz salon  z sypialnią + łazienka o pow. 40m oraz w pełni wyposażoną kuchnię (możliwość zamówienia posiłków).

agro_pod_lasem1.jpg

agro_pod_lasem2.jpg

Oferta jest skierowana dla osób indywidualnych, jak również dla firm.

Na terenie obiektu miejsca parkingowe.

Serdecznie zapraszamy.

tel. 507300472, 885 201 117.Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 17732Data ostatniej weryfikacji: 2018-09-27

Kategorie