Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Internet i komputery > Komputery i oprogramowanieeltraKON Komputery – sklep komputerowy w Busku-Zdroju, czyli profesjonaliści w zasięgu ręki.

Ponad ćwierć wieku doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu komputerowego, szeroko pojętej elektroniki oraz w tworzeniu sieci IT na terenie Buska–Zdroju i okolic pozwala nam zaoferować Państwu najwyższy standard produktów i usług za korzystną cenę. W przeciwieństwie do zakupów w Internecie, nasi doradcy na podstawie wizji lokalnej pomogą dopasować najlepsze rozwiązania dla Państwa potrzeb przy zachowaniu optymalnie najniższej ceny – wraz z przyszłą konserwacją, modernizacją i ew. serwisem na miejscu.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt komputerowy najlepszych marek (np. Dell, Lenovo, HP, Apple), a także wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia peryferyjne. Zapewniamy również szybki i profesjonalny serwis komputerów, laptopów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych (m.in. posiadamy stację lutowniczą BGA).

Naprawa sprzętu przez naszych specjalistów zapewni Państwa urządzeniom drugie życie.

Zajmujemy się również sprzedażą oraz serwisem alarmów, automatyki do bram, domofonów i wideofonów, klimatyzacji, CB, sieci lokalnych (LAN) oraz systemów CCTV (czyli telewizji przemysłowej vel dozorowej vel monitoringu wizyjnego).

Zaprojektujemy dla Państwa rozwiązania sieciowe skrojone na Państwa potrzeby – jak idealnie dopasowany garnitur. Zamówimy, zainstalujemy, połączymy – Państwu pozostanie jedynie naciśnięcie guziczka. ;) Oczywiście nasi fachowcy zapewniają błyskawiczny serwis, który zapewni bezproblemowe, nieprzerwane działanie stworzonych instalacji sieciowych.

Jesteś z Buska? A może reperujesz zdrowie w naszym słynnym kurorcie? Zepsuł Ci się tablet, nie uruchamia się laptop? Chcesz dokupić pendrive lub nie możesz połączyć się z Internetem? Przyjdź do nas. Doradzimy, naprawimy, przetestujemy i już przed obiadem będziesz cieszył się śmigając po sieci. ;)

eltraKON Komputery – najlepszy sprzęt i usługi IT w tej części galaktyki! ;)

Komputery i elektronika w Busku to my. Spójrz, mamy na wszystko oko, ostatnio również w jakości 4K:

Webcam FHD: http://webcam.eltrakon.pl/

Webcam 4K: http://webcam.eltrakon.pl/index4k.html

- czyli strumienie wideo "eltraKON TV" udostępniane przez nas dla Państwa na bieżąco przez 24h/dobę.
Lokalizacja: "stary dworzec autobusowy", czyli węzeł Poprzeczna/Bohaterów Warszawy.
Współrzędne: +50° 28' 15.29", +20° 43' 2.53" (Google 50.470915,20.717370).
Kliknij "play" - obraz na żywo (live view).
Kliknij "fullscreen" - jak wyżej, ale w rozdzielczości odpowiednio Full HD (1920x1080) lub 4K (3840x2160).

Zapraszamy również na jedyną w swoim rodzaju - naszą stronę internetową: http://eltrakon.pl.

Wyświetl większą mapę


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 554692Data ostatniej weryfikacji: 2013-09-11

Kategorie