Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Ekspedientka sprzedała alkohol nietrzeźwemu klientowi

Dodał: Milena Data: 2019-03-26 10:24:39 (czytane: 3690)

Policjanci z KPP w Busku – Zdroju wystąpią o cofnięcie koncesji na sprzedaż alkoholu dla właścicieli sklepu na terenie miasta. Podczas wykonywania czynności służbowych w okolicy punktu sprzedaży alkoholi, zauważyli jak nietrzeźwy klient wchodzi, a za chwilę wychodzi ze sklepu z zakupionym alkoholem. Jak się okazało ekspedientka sprzedała alkohol mężczyźnie, który miał w organizmie ponad 2,10 promila alkoholu.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Perfekt-Bruk - układanie kostki brukowej, granitowej
www.perfekt-bruk.pl,układanie,kostka,kostki,bruk,brukowa,brukowej,granit,granitowej,granitowa,aranżacje,aranżacja,podwórka,otoczenia,domu,projekt,projekty,zagospodarowanie,podłoże,podłoża,bruk-bet,polbruk,libet,semmelrock,świętokrzyskie,pińczów,kazimierza, profesjonalne proj

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-ZdrójWczoraj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju patrolowali centrum miasta. Po zakończonej interwencji, uzupełniali dokumentację w okolicy punktu sprzedaży alkoholi. W pewnym momencie zauważyli jak nietrzeźwy 40 – latek, którego przed chwilą legitymowali, wchodzi, a za chwilę wychodzi ze sklepu z zakupionym alkoholem. Wraz z klientem ponownie weszli do sklepu monopolowego. Wewnątrz przebywało dwoje właścicieli. Jak ustalili mundurowi, alkohol nietrzeźwemu mężczyźnie sprzedała 27 – latka. Pomimo, że klient miał w organizmie ponad 2,10 promila alkoholu nie stanowiło to przeszkody dla kobiety, aby sprzedać mu jeszcze jedno wino.

Za takie zachowanie ekspedientka będzie odpowiadała przed sądem, grozi jej grzywna oraz utrata zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Opr. TP

Reklama.

Tagi: policja   zatrzymanie    

Zobacz także

Zauważył nietrzeźwą rowerzystkę, zareagował

Dodane: 2019-08-23 17:52 - Komentarze  (1)  czytane (682)

TAGI:Komentarze (12)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.53.231

z ostatniej chwili: (2019-03-29 06:36:44)

jak niesie fama ma być ponownie uruchomiony monopolowy na Pułaskiego więc problem picia w dzień z Osiedla Kościuszki wygaśnie z powodu nowego źródełka alkoholu, ogrzanej trawki oraz przyjaznych krzewów. Policja też będzie miała bliżej.

Obiektywny (2019-03-28 12:09:41)

Niestety jest problem z alkoholem na Kościuszki ale tam już młodzież została przegoniona bo jest oświetlenie tylko zostali stójkowi trzeba zgłaszać na policje. Sprzedaż alkoholu ludziom pod wpływem% sprzedawcy nie mają jak ich sprawdzić,jeżeli chodzi o sprzedaż nieletnim tu sprawa jest prosta nieletni potrafią przekupić pełnoletnich i stojkowych by za nich szli do sklepu i kupowali.

do Do "do Policji i Burmistrza" (2019-03-27 15:02:05)

nie wiem jakie kończyłeś/aś szkoły ale naucz się czytać ze zrozymieniem. Mieszkańcom nie przeszkadzają ławeczki tylko towarzystwo, które tam chleje bezkarnie i sika na elewację bloku 3A. Interesujące jakbyś się zachował/a gdyby lali ci na elewację domu lub w obecności dzieci na placu zabaw. Dopóki nie było ławek był spokój bo nie mieli na czym siedzieć. Pewnie jesteś z jednej z instytucji mającej czuwać nad porządkiem w mieście i prawda boli.

Bob (2019-03-27 13:55:48)

A jak klecha publicznie chla przed baranami bożymi to dobrze?

Mama pijaka (2019-03-27 13:43:53)

Oczekujemy na takie działania Policji w Solcu--Zdroju.

Bartek (2019-03-27 12:39:03)

Czy sklepy monopolowe nie obowiązuje zakaz sprzedaży w niedziele niehandlowe ? czy sam właściciel stoi za ladą przez 24 godziny przy Wojska Polskiego?Czy władze Buska nie widzą problemu alkoholowego?Czy nie pora wzorem innych miast ograniczyć sprzedaż alkoholu? Pytania te kieruję do Burmistrza i Rady Miasta pod rozwagę.

Do "do Policji i Burmistrza" (2019-03-27 11:06:39)

Nie wymądrzaj się. Pewnie chlejesz wiczorem w ukryciu przed mężem. Co ci przeszkadzają nowe ławeczki. Obłuda!!!

do poniżej (2019-03-27 08:57:23)

I prawidłowo.Po to są sklepy.

do Policji i Burmistrza: (2019-03-26 20:23:37)

jest skandalem żeby codziennie w biały dzień, w centrum miasta lumpy chlały bezkarnie alkohol. Chodzi o niedawno ustawione ławeczki wzdłuż placu zabaw obok bloku 3A na Osiedlu Kościuszki. Czy nie ma mocnych na to towarzystwo. Dzisiaj interweniowała Straż Miejska nie wysiadając nawet z samochodu. Po odjeździe towarzystwo dalej trenowało beczułki. Nie wiem jakie górnolotne cele mają wyznaczone w/w instytucje ale jeżeli nie zrobią porządku z tym chlaniem i laniem pod blokiem 3A to jako mieszkańcy Osiedla Kościuszki skierujemy petycję do burmistrza żeby zlecił zabranie tych ławek. Zrobiło się nieco cieplej i dzieci bawiące się na placu zabaw mają ciekawe widoki.

miki (2019-03-26 15:02:41)

co za wieśniak pisze komentarze taką gwarą? domyślam się, jest taki jeden w Busku stary kiep który myśli że jest wciąż nastolatkiem. A tak poza tym to brawo dla policjantów !

(2019-03-26 14:08:34)

A te polycajty jak by tak posmatrili trochu na kuminy czym tam ludziska polo? Bohaterów Warszawy 47, 48, oraz autozłom "Grzegorz S...." ul Batalionów Chłopskich. Tam ich ni ma tylko widzo jak chłopina chce się wina napić!

(2019-03-26 12:31:52)

Ale afera!A co biedna kobiecina miała zrobić?chłopa rura polyła bo był zestresowany po kontroli to se chcioł becke walnąć.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Weekend w regionie - Sprawdź co będzie się działo!

W weekend Dożynki Gminne w Pacanowie, Solcu-Zdroju, Busku-Zdroju, w Nowym Korczynie, Dni Stopnicy i Dożynki Gminne, Dymarki Świętokrzyskie...