Strona startowa

Wiadomości - Sport

Dwa medale buskich lekkoatletów

Dodał: Marta Data: 2020-10-21 10:00:13 (czytane: 2010)

Bardzo dobrze spisali się młodzi lekkoatleci buskiego klubu Słoneczko na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych, które odbyły się 17 października w Starachowicach.

Kruszywa Busko Marcin Korepta
http://kruszywabusko.pl/,kruszywo, kamień naturalny, grysy dekoracyjne, otoczaki greckie , żwiry, bryły ogrodowe, kamień ścieżkowy , kamień do gabionów, kora kamienna, bazalt, dolomit, granit, kamień budowlany i drogowy, piasek, transport

Siesławice 193. 28-100, Busko-Zdrój

Zobacz

Z zawodów lekkoatleci  przywieźli dwa medale: złoty krążek zdobyła Gabriela Parada, brązowy medal zdobył Filip Podolski. Oprócz dorobku medalowego buscy lekkoatleci zajęli kilka miejsc tuż za podium.

Duże podziękowania należą się rodzicom, którzy mimo ograniczeń spowodowanych przez COVID-19 mobilizują swoje pociechy i wspólnie jeżdżą z nimi na zawody.