Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Czy wakacje all inclusive się opłacają?

Dodał: Milena Data: 2019-06-14 16:38:05 (czytane: 1657)

Wyjazd na zagraniczne wakacje powinien być czasem relaksu, odpoczynku i poznawania nowych miejsc. Wybierając kierunek podróży, decydujemy przede wszystkim o kraju, do którego chcemy pojechać, hotelu oraz udogodnieniach podczas pobytu, na jakich szczególnie nam zależy.

Perfekt-Bruk - układanie kostki brukowej, granitowej
www.perfekt-bruk.pl,układanie,kostka,kostki,bruk,brukowa,brukowej,granit,granitowej,granitowa,aranżacje,aranżacja,podwórka,otoczenia,domu,projekt,projekty,zagospodarowanie,podłoże,podłoża,bruk-bet,polbruk,libet,semmelrock,świętokrzyskie,pińczów,kazimierza, profesjonalne proj

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-ZdrójBiura podróży oferują wiele opcji wakacyjnych, jedną z nich jest popularne all inclusive. To propozycja dla osób, które chcą mieć zapewnione wszystkie udogodnienia: nieograniczone posiłki, napoje oraz rozrywkę. Touroperatorzy ścigają się o palmę pierwszeństwa w zakresie standardu, jaki proponują klientom. Spotkamy wersję soft all inclusive oraz ultra all inclusive. Pierwsza propozycja jest ograniczona w zakresie choćby dostępności napoi, druga z kolei oferuje wszystkie luksusy przez całą dobę. Czy warto dopłacić do wakacji AI?

wakacje_all.jpg

Wszystko w cenie
Odpowiedź na to pytanie brzmi – to zależy. Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić, co zawiera oferta AI danego operatora. Nie wszędzie są to te same standardy, a zależą przede wszystkim od kraju, w którym się znajdujemy oraz hotelu. Co do zasady all inclusive powinno zapewniać nam wszystko, jeśli chodzi o ofertę wypoczynku: śniadanie, obiad, kolację, przekąski, desery, napoje oraz rozrywki.

Wspomniane powyżej wersje soft i ultra posiadają nieco inny zakres. Ultra all inclusive to oferta dla naprawdę wymagających. Kosztuje zwykle więcej niż standardowa wersja, a różnicę w cenie pomogą pokryć pożyczki pozabankowe. Mamy możliwość korzystania z restauracji, barów oraz kawiarni przez całą dobę, w nieograniczonym zakresie.
 
BB, HB, FB
Te dziwnie brzmiące skróty to oznaczenia innych ofert biur podróży. W wersji BB będziemy mieć zaserwowane jedynie śniadanie. HB, czyli half board, to opcja ze śniadaniem i obiadokolacją. FB z kolei zapewnia śniadanie, obiad i kolację. Warto pamiętać, iż w niektórych propozycjach BB, HB i FB nie mamy w cenie napoi. Musimy sami zadbać o ich zakup.

Oferta AI zawiera wszystkie udogodnienia z propozycji FB wzbogacone o napoje, desery, przekąski. Ważny jest także czas serwowania posiłków. W ograniczonych propozycjach musimy stawić się w restauracji o konkretnej porze, AI z kolei pozwala na dużą dowolność w tym zakresie.
 
Czy warto?
All inclusive to opcja droższa. Musimy liczyć się z dopłatą rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu procent standardowej ceny. Pożyczki pozabankowe będą pomocne w sfinansowaniu wakacji AI, dając nam komfort i nieograniczony dostęp do infrastruktury hotelowej. Warto także pamiętać, iż all inclusive zawiera także napoje, które w gorącym klimacie są wręcz niezbędne.

Decydując się na oferty BB, HB czy FB musimy liczyć się z koniecznością wydania dodatkowych pieniędzy między innymi na słodkie przekąski, czy atrakcje hotelowe. To szczególnie istotne w razie wyjazdu z dziećmi, które bez lodów czy ciastek nie wytrzymają kilku dni. Ważne są również atrakcje, z których możemy korzystać, odwiedzając salony masażu, szkółki nurkowe czy kąciki zabaw dla dzieci. Oferta atrakcji jest oczywiście uzależniona do hotelu, w jakim się znajdujemy, nie mniej jednak rozrywek w formule AI jest zdecydowanie więcej.

Wybierając się na wakacje, podczas których chcemy się zrelaksować i zażyć nieco luksusu, warto wybrać ofertę AI. Mimo iż jest droższa od pozostałych propozycji, daje nam niemal nieograniczone możliwości na miejscu. Budżet wczasowy zasilą pożyczki pozabankowe, a my zyskamy komfortowy odpoczynek w wymarzonym miejscu, nie martwiąc się o posiłek czy napoje.

/artykuł sponsorowany/

 

Zobacz także

Podczas 28 Finału WOŚP zagra dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ!

Dodane: 2019-10-16 13:44 - Komentarze  (0)  czytane (425)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Wygraj zabieg w Studio Urody Perfect
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Weekend w regionie - Sprawdź co będzie się działo!

W ten weekend oprócz udziału w wyborach możemy spędzić czas na sportowo, wybrać się do kina, zobaczyć rekonstrukcje historyczną w Tokarni,...