Strona startowa

Wiadomości - Biznes

Czego nie trzymać na biurku w pracy?

Dodał: Marta Data: 2019-09-06 14:09:17 (czytane: 4148)

Biurko jest wizytówką osoby, która przy nim pracuje i firmy ją zatrudniającej. Stąd dużo uwagi poświęca się na to, co można trzymać na pulpicie, a jakie przedmioty nie są na nim mile widziane. Im bardziej dane stanowisko jest eksponowane w kontaktach z osobami z zewnątrz, tym bardziej restrykcyjne zasady obowiązują w tym zakresie.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój art_czego_nie_trzymac_na_biurku.jpeg

Personalizacja biurka z umiarem

Personalizacja miejsca pracy w wielu firmach jest mile widziana. Sprzyja utożsamianiu się pracownika z nią. Jeśli oferty pracy dostępne np. na Pracuj.pl wspominają o mile widzianej u kandydata kreatywności, jest duże prawdopodobieństwo, że będzie on miał wolną rękę w aranżowaniu swojego biurka.
Pamiętaj jednak, że to praca jest głównym wyznacznikiem tego, co powinno znaleźć się na biurku. Długopisy, pióra, spinacze, notesy i wiele innych podręcznych przyborów ułatwi Ci wykonywanie obowiązków. Dodatkowe elementy jedynie uprzyjemnią poświęcony na to czas. Nie dopuść więc do sytuacji, gdy Twoje pasje i zainteresowania wyprą z roboczego pulpitu powierzone przez szefa zadania.

To nie miejsce na galerię zdjęć

Miło jest mieć bliską osobę w zasięgu wzroku, choćby na zdjęciu. Na biurkach w pracy można więc spotkać rodzinne fotografie. Chcąc ustawić je na swoim pulpicie warto zwrócić uwagę na kilka elementów.
Podstawowa rzecz to rozmiar zdjęcia. Dopuszczalny jest format „pocztówkowy”. Druga kwestia to ramka. Zadbaj, by była ona estetyczna i wpisywała się w kolorystykę biura. Jeśli masz liczną rodzinę, zrezygnuj z eksponowania oddzielnych zdjęć poszczególnych osób. Wybierz wspólną fotografię, która dodatkowo przypomni miło spędzony czas, np. na wakacjach lub podczas ostatnich świąt.

Miejsce do pracy czy plac zabaw?

Wielu z nas ma maskotki na szczęście wręczane przez bliskich przy różnych okazjach, np. rozpoczęcia nowej pracy. Drobiazg-zabawka może do nas trafić również w imieninowym podarunku-niespodziance od kolegów lub zestawie zamówionym na lunch. Nawet te najbardziej sentymentalne nie powinny trafić na pulpit służbowego biurka. Zdecydowanie lepszym miejscem na takie gadżety będzie szuflada. Wystarczy ją wysunąć, by poprawić sobie humor, a biurko nie straci swojego profesjonalnego wizerunku.

Kubek to naczynie, nie ozdoba

Nawet najbardziej ozdobny kubek pozostanie w miejscu pracy naczyniem. Nie używaj go jako ozdoby na biurko. Jeśli wiążą się z nim wspomnienia, skorzystaj z kubka zgodnie z jego przeznaczeniem - w przerwie na kawę. Po wypiciu napoju schowaj go do szafki.

/Artykuł sponsorowany/

Zobacz także

Pomożesz, bo możesz!

Dodane: 2020-02-24 15:52 - Komentarze  (0)  czytane (227)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna kolonoskopia w buskim szpitalu

Poniżej prezentujemy informacje na temat programu o nazwie: "Badam się - profilaktyka raka jelita grubego" - skierowanego dla pacjentów...