Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Błędy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

Dodał: Marta Data: 2019-09-20 10:47:37 (czytane: 1360)

Rozmowa kwalifikacyjna jest wydarzeniem, które decyduje czy uzyskasz wakat w danej firmie. To dla większości osób bardzo stresujące przeżycie. W stanie zdenerwowania nietrudno popełnić gafę.

AKWEDUKT - Łazienka Kuchnia
www.akwedukt-lazienki.pl,łazienka, kuchnia, bateria, umywalka, miska wisząca, kompakt, zlewozmywak, szafka łazienkowa, kabina prysznicowa, brodzik, stelaż wc, dodatki łazienkowe, płytki ceramiczne, bateria kuchenna, wentylator łazienkowy, deszczownia, natrysk, wanna, lustro. bate

ul. Batorego 22. 28-100, Busko-Zdrój art_sponsorowany_praca.jpeg

Często popełnienie błędu w czasie interview przekreśla szanse na zatrudnienie. Podpowiadamy, jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci do pracy. Koniecznie zapoznaj się z nimi, by łatwiej Ci było ich uniknąć.

Masz trudność w mówieniu o swoich zaletach

Wiele osób ma wrodzoną skłonność do zaniżania swojej wartości. Rozmowa kwalifikacyjna jest czasem, w którym powinieneś zaprezentować się z jak najlepszej strony. Częstym pytaniem ze strony rekruterów jest prośba o wymienienie swojego największego sukcesu lub mocnych stron. Twoim zadaniem w czasie spotkania rekrutacyjnego jest przekonanie osoby prowadzącej je, że jesteś najlepszym kandydatem na wybrane stanowisko. Jeśli masz trudności w wyliczeniu swoich zalet, przygotuj je przed interview. Wypisz je na kartce i uzupełnij konkretnymi sytuacjami z życia zawodowego, w których miałeś okazję się nimi wykazać.

Nie wiesz nic o firmie, do której aplikujesz

To zaskakujące, jak wielu kandydatów do pracy nie ma pojęcia u kogo chce się zatrudnić. Możesz być pewien, że pytanie o wiedzę na temat przyszłego pracodawcy pojawi się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Przygotuj się do niego wcześniej. Wiele interesujących informacji na temat pracodawców znajdziesz na stronie Pracuj.pl.

Nieodpowiedni ubiór

Strój na rozmowie kwalifikacyjnej ma duże znaczenie. Jego odpowiedni dobór zdecydowanie wspiera wrażenie, jakie chciałbyś wywrzeć na rekruterze. Niewłaściwe ubranie może przekreślić Twoje szanse na zatrudnienie. Korzystaj z porad specjalistów podczas kompletowania garderoby na spotkanie rekrutacyjne. Wiele inspirujących artykułów bez trudu znajdziesz w internecie. Pamiętaj, że nawet najbardziej elegancki ubiór nie przyniesie dobrego efektu, jeśli będzie zmięty lub poplamiony.

Nie masz pytań

Brak pytań z Twojej strony w czasie rozmowy kwalifikacyjnej sugeruje osobie rekrutującej, że jesteś bierny i mało zaangażowany w zdobycie danej pracy. Zadawanie pytań rekruterowi jest stałym elementem każdego interview. Przygotuj się do tego wcześniej. Spisz pytania, jakie chciałbyś zadać. Staraj się, aby wynikało z nich, że interesujesz się szczegółami związanymi z pracą, o którą się starasz oraz życiem firmy, do której aplikujesz. Nie zadawaj pytań, na które odpowiedź z łatwością można znaleźć w sieci.

/Artykuł sponsorowany/

Zobacz także

UWAGA KONKURS!!! Wygraj podwójne zaprszenie na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY

Dodane: 2019-11-20 15:00 - Komentarze  (0)  czytane (2145)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs! Wygraj podwójne zaprszenie na koncert w Wieczór Andrzejkowy - "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy"
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

5 000 zł dotacji z programu Mój prąd na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej!

Wniosek o dotację w narodowym programie Mój prąd przygotowujemy za darmo. Środki ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń. ...