Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Błędy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

Dodał: Marta Data: 2019-09-20 10:47:37 (czytane: 2458)

Rozmowa kwalifikacyjna jest wydarzeniem, które decyduje czy uzyskasz wakat w danej firmie. To dla większości osób bardzo stresujące przeżycie. W stanie zdenerwowania nietrudno popełnić gafę.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA
www.karabela.com.pl,karabela,ochrona,osób,mienia,zabezpieczenia ochrona fizyczna,monitoring,system,systemy zabezpieczeń, doradztwo,szkolenia specjalistyczne

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój art_sponsorowany_praca.jpeg

Często popełnienie błędu w czasie interview przekreśla szanse na zatrudnienie. Podpowiadamy, jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci do pracy. Koniecznie zapoznaj się z nimi, by łatwiej Ci było ich uniknąć.

Masz trudność w mówieniu o swoich zaletach

Wiele osób ma wrodzoną skłonność do zaniżania swojej wartości. Rozmowa kwalifikacyjna jest czasem, w którym powinieneś zaprezentować się z jak najlepszej strony. Częstym pytaniem ze strony rekruterów jest prośba o wymienienie swojego największego sukcesu lub mocnych stron. Twoim zadaniem w czasie spotkania rekrutacyjnego jest przekonanie osoby prowadzącej je, że jesteś najlepszym kandydatem na wybrane stanowisko. Jeśli masz trudności w wyliczeniu swoich zalet, przygotuj je przed interview. Wypisz je na kartce i uzupełnij konkretnymi sytuacjami z życia zawodowego, w których miałeś okazję się nimi wykazać.

Nie wiesz nic o firmie, do której aplikujesz

To zaskakujące, jak wielu kandydatów do pracy nie ma pojęcia u kogo chce się zatrudnić. Możesz być pewien, że pytanie o wiedzę na temat przyszłego pracodawcy pojawi się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Przygotuj się do niego wcześniej. Wiele interesujących informacji na temat pracodawców znajdziesz na stronie Pracuj.pl.

Nieodpowiedni ubiór

Strój na rozmowie kwalifikacyjnej ma duże znaczenie. Jego odpowiedni dobór zdecydowanie wspiera wrażenie, jakie chciałbyś wywrzeć na rekruterze. Niewłaściwe ubranie może przekreślić Twoje szanse na zatrudnienie. Korzystaj z porad specjalistów podczas kompletowania garderoby na spotkanie rekrutacyjne. Wiele inspirujących artykułów bez trudu znajdziesz w internecie. Pamiętaj, że nawet najbardziej elegancki ubiór nie przyniesie dobrego efektu, jeśli będzie zmięty lub poplamiony.

Nie masz pytań

Brak pytań z Twojej strony w czasie rozmowy kwalifikacyjnej sugeruje osobie rekrutującej, że jesteś bierny i mało zaangażowany w zdobycie danej pracy. Zadawanie pytań rekruterowi jest stałym elementem każdego interview. Przygotuj się do tego wcześniej. Spisz pytania, jakie chciałbyś zadać. Staraj się, aby wynikało z nich, że interesujesz się szczegółami związanymi z pracą, o którą się starasz oraz życiem firmy, do której aplikujesz. Nie zadawaj pytań, na które odpowiedź z łatwością można znaleźć w sieci.

/Artykuł sponsorowany/

Zobacz także

Jest pięknie i bezpiecznie. Zapraszamy na Andrzejówkę

Dodane: 2020-08-11 12:39 - Komentarze  (19)  czytane (2845)

TAGI:Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Buska Orkiestra Zdrojowa wznawia koncerty

Zapraszamy na koncerty w wykonaniu Buskiej Orkiestry Zdrojowej, które odbędą się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. ...